Program farnosti

Prvé sv. prijímanie v našej farnosti bude 12. mája    o 10. 00 hod.

V dňoch 5. – 7. mája 2024 sa uskutoční 1. ročník mestského kultúrno-akademického festivalu Ružomberské Hanusove dni. Festival sa bude konať v priestoroch knižnice Katolíckej univerzity v Ružomberku. Témou tohto ročníka je Kresťanská kultúra – jej dedičstvo, výzvy, súčasný stav, ale aj dôležitosť jej formovania.

Celý program festivalu je dostupný na stránke hanusovedni.sk. Viac informácií nájdete na plagáte.

"Biskupstvo Spišské Podhradie pozýva skúsených, no najmä prvodarcov krvi ako aj širokú verejnosť z celej diecézy na podujatie pod názvom CARLOVA KVAPKA KRVI pri príležitosti 33. výročia narodenia bl. Carla ACUTISA – prvého mileniála, ktorý bol vyhlásený za blahoslaveného.

Podujatie sa bude konať v Poprade 9. mája 2024 so začiatkom o 8.00 hod. O 9.00 hod. bude svätá omša v Konkatedrále Sedembolestnej Panny Márie, ktorú bude celebrovať spišský diecézny biskup Mons. František Trstenský.

Dôležité upozornenie!

Z dôvodu denných kapacitných obmedzení spracovateľského centra krvi v Košiciach je počet odberov limitovaný, preto v prípade záujmu o darovanie je nevyhnutné vyplniť formulár, ktorý nájdete spolu s podrobnými informáciami o podujatí na web stránke Spišskej diecézy

Záverečná Tretia etapa cesty pastoračného projektu sa začala na Veľkú noc 2024 a bude trvať až do konca mesiaca jún 2024.

V centre pozornosti je Eucharistia.